Obec Studnice Košínov a Zalíbené

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výzva občanům - výstava rukodělných prací občanů naší obce

Výzva občanům - výstava rukodělných prací občanů naší obceDatum konání:
1.7.2008
Datum ukončení:
31.7.2008

Obec Studnice by chtěla uspořádat v měsíci červenci 2008

výstavu rukodělných prací občanů naší obce.

Tímto vyzýváme spoluobčany, kteří by zapůjčili své výrobky na tuto výstavu, aby se přihlásili do 15.6.08 na obecním úřadě a nebo na telefonu 602 968 331, 724 858 012, 469 311 179.

Jedná se např. o: výšivky, pletené a háčkované výrobky, obrázky, košíky i košťata, výrobky ze dřeva, výrobky upravené ubrouskovou metodou, výrobky z kovu a drátků, dekorace a aranžmá ze suchých i řezaných květin, zdobená velikonoční vajíčka, vánoční i velikonoční dekorace, keramika, výrobky ze šustí a ze slámy, modely letadel, autíček,…., vyrobené hračky, domečky a jiné výrobky vyrobené doma, kde se meze fantazii nekladou……….:-)